Happy eggs від Майї Щипек

Share Button

d21c9fe2b5c13e27dd42068ca0f969a0Майя Щипек (Maja Szczypek) — ще студентка, яка вивчає продуктовий та комунікаційний дизайн у Варшаві (Польща).

Проте, на Міжнародному фестивалі дизайну Make me! 2013 її робота упаковки яєць з пресованого сіна вже потрапила у фінал конкурсу дизайн-проектів.

Happy eggs — щасливі яйця — це яйця, що їх знесли щасливі кури. Такий слоган роботи. І, судячи з усього, упаковка для щасливих яєць теж повинна бути щаслива. Тобто екологічна, красива, зручна і проста у виробництві.

Сіно, як відомо усім, продукт неймовірно поширений та доступний. Щороку, після жнив, у світі лишються тони невикористаного сіна, яке можна застосовувати для виробництва упаковок. Така упаковка, зроблена з допомогою преса, здатна витримати 4, 6 чи 10 яєць без жодних проблем. А, будучи самим що не є органічним продуктом, сіно легко розкладається після використання і служить фактично добривом. Також його можна легко спалити, а попіл, знову ж таки, служить ще кращим добривом для грунтів.

Тож, на наш погляд, Майя справді заслуговує нагороду, оскільки її упаковка не лише красива, а й справді екологічна.

Тож, якщо вам необхідний гарний промисловий дизайнер, придивіться до її профілю на www.behance.net, там є її поштова скринька, а вона в даний момент шукає стажування у Варшаві.

А ми будемо насолоджуватися її роботою Happy eggs:

Інформацію взято звідси www.behance.net та звідси designdefined.co.uk

Bookmark the permalink.

Comments are closed