Що новенького для дизайнерів, серпень 2013

Share Button

gesturesСерпневий випуск “Що новенького для веб-дизайнерів та програмістів” містить нові веб-застосунки, jQuery (бібліотека JavaScript) ресурси, інструменти для веб-розробників, інструменти адаптивного дизайну, ресурси кольорів, і кілька справді класних нових шрифтів. Більшість ресурсів нижче безкоштовні або досить дешеві, і, безсумнівно, будуть корисними для багатьох дизайнерів та веб-розробників. Як завжди, якщо ми щось, що, на ваш погляд, повинно бути в цьому списку, пропустили, дайте нам знати в коментарях.

Typewolf

Шукаєте на типографське натхнення? Тоді Typewolf саме той сайт. І він не тільки надасть вам безліч типографічного натхнення онлайн, а й також підбере шрифт, корисний саме для вас. typewolf

Bootstrap 3

Bootstrap, перший мобільний адаптивний фреймворк від Twitter, вже був трохи на слуху, проте це новий реліз Bootstrap 3 RC1. У останній версії є багато нових особливостей, 1600 з яких лишилося з попереднього релізу, плюс 72000 видалень/додавань, тож по суті все змінилося.

bootstrap

iOS 7 Wireframe Kit

Цей iOS 7 Wireframe Kit від Blake Perdue дає можливість легко створювати вайрфрейми (макети) ваших аплікейшенів для iOS 7 в ілюстраторі, і містить усі UI елементи, які можуть вам знадобитися.

ios7wireframe

Tiff

Tiff — це шрифтовий інструмент, який дозволяє візуально підкреслити контраст між двома шрифтами. На даний момент він працює із Google Web Fonts так само добре, як і з вашими системними шрифтами.

tiff

Bytesize

Bytesize — це новий щотижневий підкаст про технології, дизайн і програмування. Ви також можете читати підсумки щотижневих нових сайту, які йдуть разом з лінками на оригінальні статті.

bytesize

Skeuocard

Skeuocard — прогресивно-розширена форма для вводу даних з кредитної картки, яка має візуальний відгук на введену інформацію.

skeuocard

WakaTi.me

WakaTi.me дозволяє слідкувати за часом прямо у вашому редакторі тексту. Просто встановіть плагін (на даний момент він працює з Vim та Sublime), а потім відвідайте сайт WakaTi.me, щоб побачити, скільки часу ви потратили на той чи інший проект.

wakatime

Responsive Web CSS

Responsive Web CSS дозволяє швидко та легко створювати макети сторінок адаптивних сайтів для різноманітних пристроїв.

responsiveweb

Colorgorize

Colorgorize — це галерея веб-дизайну, яка посортована за кольором. Ви можете просто переглядати сайти, або шукати за певним кольором.

colorgorize

Spectacle

Spectacle — це застосунок для Mac для контролю над вікнами за допомогою клавіатури. Це відкритий ресурс, з можливістю кастомізувати комбінації клавіш, яким легко користуватися.

spectacle

Snapnote.io

Snapnote.io дає можливість неймовірно легко ділитися картинками і скріншотами та їх коментувати. Просто перетягніть картинку на сторінку, скористайтеся інструментом built-in для коментування, а потім поділіться нею.

snapnote

Pico

Pico — це проста, швидка та однорівнева файлова CMS, яка не використовує бази даних. Вона застосовує движок створення шаблонів сайтів Twig для створення потужних та гнучких тем, і це абсолютно безкоштовний та відкритий ресурс.

pico

CSS3 Animation Cheat Sheet

Цей CSS3 Animation Cheat Sheet подає безліч анімаційних можливостей для CSS3, включаючи ковзання вгору, ковзання вниз, відкривання з розширенням та багато іншого.

cheatsheet

Precomposed Touch Gestures

Цей базовий набір, Precomposed Touch Gestures чудовий для використання в демках продуктів або презентаціях. Тут доступна можливість анімації raw-файлів у Quicktime, тож він працюватиме у вашому відеоредакторі чи Photoshop.

gestures

Mailparser.io

Mailparser — це легкий спосіб автоматизувати вашу щоденну e-mail рутину. Просто встановіть ваші правила збору даних та скажіть, що робити із результатами.

mailparser

Progression.js

Progression.js — це jQuery плагін, який дозволить вам додавати підказки у режимі реального часу та індикатори прогресу до ваших форм.

progression

CSS Zen Garden

CSS Zen Garden вже колись був на слуху, але згодом він був перероблений як шаблон HTML5. Це прекрасна демонстрація того, що може бути створене з допомогою дизайну, що базується на CSS.

zengarden

NearlyFreeSpeech.NET

NearlyFreeSpeech.NET — це сервіс веб-хостингу, де ви платите тільки за те, чим користуєтеся. Там є калькулятор ціни, який можна застосувати, щоб отримати уявлення про те, скільки коштуватиме ваш хостинг на основі того, що ви найчастіше використовуєте.

nearlyfree

Webflow

Webflow дозволяє легко створювати візуальний дизайн адаптивних сайтів, з прекрасним піксель-контролем. Він включає адаптивну сітку, управління версіями, підтримку веб-шрифтів, користувацькі форми та багато іншого.

webflow

Emmet LiveStyle

Emmet LiveStyle — це плагін для двонаправленого редагування вашої CSS. Він працює з Google Chrome, Safari, та Sublime Text.

livestyle

TypeWonder

TypeWonder робить легкою можливість протестувати і на льоту відобразити веб-шрифти, без застосування кодування. Просто введіть URL-адресу вашого сайту і виберіть шрифт, щоб почати.

typewonder

Cloud Cannon

Cloud Cannon дозволяє вам створити хостингову CMS для вашого HTML та CSS за секунди. Ресурс має 30-денний тріальний період.

cloudcannon

SVGeneration

SVGeneration — це вітрина SVG графіки та генератор, який дозволить вам швидко та легко створювати графіку для використання на вашому сайті.

svgeneration

Chronic (через пожертви)

Chronic — це новий експериментальний шрифт, на який надихнула культура Корінних Американців та геометрія. Він містить понад 300 символів та 4 різних стилі.

chronic

Cash (безкоштовний)

Cash — це “плаский” шрифт сімейства Sans Serif , який є безкоштовним для особистого використання.

ash

Summit (назвіть вашу ціну)

Summit — це красивий, елегантний, добре читабельний на дисплеях шрифт, створений на базі геометричних Sans Serifs. Він іде в 10 стилях та 5 варіантах написання.

summit

Origami Beta (безкоштовний)

Origami Beta — це красивий шрифт сімейства Sans Serif із дещо звуженими літерами, які прекрасно підходять для використання під дисплеї.

origami

Allumi Dingbats (безкоштовний)

Allumi Dingbats — це набір з мінімалістичиними декоративними елементами, доступний як у безкоштовній, так і в професійній версії.

allumi

Oami (€10)

Oami — це кумедний дисплейний шрифт з відкритими формами літер. За нього також можна заплатити через твіт.

oami

Woodwarrior (твіт/FB пост)

Woodwarrior модерний дисплейний шрифт з геометричними формами літер і з дуже виразним стилем.

woodwarrior

Squirrel FY ($39)

Squirrel FY — це округлий шрифт, який іде із витіюватими альтернативними варіантами літер, ідеальний для створення заголовків або інших випадків використання для дисплеїв.

squirrel

Pusekatt ($15)

Pusekatt — це намальований від руки шрифт, живий, веселий і придатний для таких речей як постери.

pusekatt

Sedona ($29)

Sedona — цей дуже виразний, орнаментальний дисплейний шрифт, заснований на ізометричних лініях, викликає спогади про подорожі, кемпінги, сільські будиночки, вишивку та багато всього іншого.

sedona

Знаєте про нові застосунки чи ресурси, які варто було включити сюди, але їх тут немає? Дайте знати в коментарях.

Камерон Чапман
Взято звідси

Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × three =