7 книг, що стосуються дизайну, про які ви повинні знати

Share Button

designbooks06Тут представлений опис 7 книг, які стануть в нагоді кожному дизайнеру, хай то веб-дизайнер чи типограф.

Адаптивний веб-дизайн від Аарона Густафсона

Про книгу: 

Мережа — це мінливе середовище, чий розмір, застосунки, платформи та аудиторія зростають щодня. Якщо ви хоч недовго працювали в інтернеті, вам, імовірно, доводилося чути або й використовувати термін “прогресивне покращення”. Починаючи з впровадження терміну, він вважався найкращим засобом наближення до веб-дизайну. Але що цей термін означає насправді? І як ми можемо примирити його значення зі стрімким розвитком мов та браузерів, на які покладаємося у своїй роботі?

В цій невеликій за обсягом книзі Аарон Густафсон говорить про хронологію походження терміну прогресивного покращення, його філософію та механізми, і вказує на незліченні практичні способи застосування принципів прогресивного покращення, використовуючи HTML, CSS, та JavaScript. Розуміючи сутність прогресивного покращення і правильного його застосування, практикуючі веб-розробники мають можливість виробити досвід, який слугуватиме користувачам (а не браузерам), даючи їм доступ до контенту без технологічних обмежень.

designbooks01

Анатомія шрифта від Стефана Колса

Про книгу:

Візуальне задоволення для усіх любителів шрифтів і типографічного дизайну.

Анатомія шрифта досліджує сто традиційних та сучасних видів шрифтів з любов’ю до деталей, із детальним описом для кожного з них. Тут показаний повний набір символів кожного шрифта, а найбільш значимі для ідентифікації літери збільшені та містять огляд ключових особливостей, анатомічних деталей, та тонких елементів конструкції, про які часто забувають. Включаючи докладну інформацію про все, починаючи з дизайнера та відливки форм, року впровадження, доступних стилів та варіантів написання, Анатомія шрифта — це більше, ніж просто довідник про тонкощі дизайну шрифтів. Це візуальна відсилка до деяких шрифтів, що найбільше полюбилися світу, красиво показаних різноманітними кольорами.

designbooks02

Семіологія графіки: схеми, сітки, карти від Жака Бертіна

Про книгу:

Початково видана у Франції в 1967 році, Семіологія графіки займає значне місце у теорії інформаційного дизайну. Заснована на практичному досвіді Жака Бертіна у якості картографа, Перша частина цієї роботи — безпрецендентна спроба синтезу принципів графічної комунікації з логікою стандартних правил, що застосовуються у письмі та топографії. Друга частина переносить теорію Бертіна на життя, презентуючи детальне дослідження графічних технік, включаючи форму, розміщення у просторі, колір, текстуру, об’єм та розмір понад 1000 карт та діаграм.

designbooks03

Практичний посібник по розробці дизайну для веба від Марка Боултона

Про книгу:

Практичний посібник по розробці дизайну для веба покликаний навчити вас техніці, яка допоможе створити дизайн вашого сайту, використовуючи принципи графічного дизайну.

Книга поділяється на 5 частин, кожна з яких описує ключовий аспект графічного дизайну: Початок, Дослідження, Типографіка, Колір та Макет. Дізнайтеся про ґрунтовну теорію графічного дизайну, яку можна легко застосовувати до вашого дизайну, перетворюючи хороший дизайн у найкращий.

Тут можна прочитати безкоштовну онлайн-версію!

designbooks04

Типографіка веб-дизайну: думати як типограф у HTML та CSS від Лаури Франц

Про книгу:

Дізнайтеся, як використовувати типорафіку у вебі.

Типографіка вже давно слугує безцінним інструментом для передачі ідей та інформації. Слова та знаки, що колись витискалися на глині, писалися на папірусі, і друкувалися з допомогою чорнил, тепер проявляються у пікселях світла. Сьогодні веб-типографи можуть допомогти своїм читачам знайти, зрозуміти та поєднатися зі словами, ідеями та інформацією, яку вони шукали.

Так, чіткість та читабельність, показані на практиці у Типографіці веб-дизайну, є основами теорії типографіки. Ви дізнаєтеся, як вибрати шрифт, організувати інформацію, створити ієрархічну систему, працювати із інформацією у таблицях, створювати координатну сітку, приміняти типографічну систему наскрізно на багатьох сторінках, і створювати бібліотеку шрифтів.

designbooks05

Контента стратегія для вебу від Крістіни Халворсон

Про книгу:

КРАЩИЙ КОНТЕНТ ОЗНАЧАЄ КРАЩИЙ БІЗНЕС. Ваш контент безладний: редизайн сайту не допоміг, а нова CMS (система управління контентом) тільки все погіршила. Чи, можливо, ваш контент має гарний потенціал: ви знаєте про існування нових джерел доходу та можливостей економії, проте не знаєте, з чого почати. Як ви можете зрозуміти цінність контенту, коли плануєте довготривалу стратегію успіху?

Для організацій усього світу Контентна стратегія для вебу — готовий для використання посібник по веб-стратегії.

Прочитайте це для того, щоб: Зрозуміти контентну стратегію та її цінність для бізнесу; Відкрити для себе процеси та осіб, які стоять за успішною контентною стратегією; Робити розумніші, досяжніші рішення стосовно того, який контент створювати і як його подавати; Дізнатися, як побудувати бізнес-план для контентної стратегії.

designbooks06

100 ідей, що змінили графічний дизайн від Стівена Хеллера

Про книгу:

Нова у серії “100 ідей, що змінили…”, ця книга показує, як ідеї вплинули та означили графічний дизайн, і як ці ідеї проявляють себе у предметах дизайну. 100 описів, розміщених у широкому хронологічному діапазоні, починаючи від технік (принти, стирання, бризки), до стилістики (декорування прописних літер, “голосна” типографіка, білий простір), до об’єктів (суперобкладинки, дизайн довідників), та методик (вирізання на папері, пікселізація).

designbooks07

Джизель Мюллер

Взято звідси

Bookmark the permalink.

Comments are closed