Розалінд Ормістон, Майкл Робінсон. Джерела кольору

Share Button

колір, дизайнColour Source Book (у російському перекладі “Цвет. Большая книга”) – неймовірно корисна книга для дизайнерів. Основна мета книги – допомогти дизайнеру вибрати красивий колір, зекономивши час на роздумах та пошуках його у кольорових палітрах.

В книзі представлено 92 різних кольори, до яких подано не лише назву і детальний опис, а й дані про культурні та історичні особливості та приклади використання із різноманітних сфер життя. Окрім цього, кожен представлений колір містить детальну технічну інформацію: його вираження у системах RGB, CMYK, LAB, HSB, вказано найближчий web-колір та назву за палітрою Pantone, а також номер за шістнадцятиричною системою. Тобто, незалежно від того, у якій саме сфері дизайну ви застосовуєте свої вміння, ця книга однозначно стане вам у нагоді.

Окрім самих кольорів, у книзі коротко подається інформація про теорії кольору, описуються різні схеми кольорової “номенклатури” (якщо до цього ви не знали, чим RGB відрізняється від CMYK, Colour Source Book допоможе вам розібратися у цьому). Наприкінці книги поданий стислий опис діяльності авторів різних теорій кольору.

Детальний предметний покажчик, список використаної літератури та словник роблять цю книгу ще більш цінним здобутком. Завдяки цьому книга перетворюється на універсальну сутність, зрозумілу і новачкам в теорії кольору, і досвідченим професіоналам.

Bookmark the permalink.

Comments are closed