Прийоми для створення патернів в Ілюстраторі

Share Button

Quick-Pattern-Tricks-in-Illustrator-spiral-patternЄ щось таке в ідеальній симетрії, що привертає увагу. Якщо у вас є красивий патерн, ви можете отримати багато уваги. А коли у вас є красивий патерн, створений із різноманітних форм, ви можете справді виділитися. Все, що ви можете зробити для привернення та утримання уваги глядачів, важливе. Illustrator це чудове місце для створення та поєднання різних форм. Найбільше я люблю використовувати Illustrator через абсолютну швидкість, з якою ви можете створювати ідеальні патерни. Вам необхідно вивчити всього кілька прийомів, щоб полегшити собі життя. В сьогоднішньому відео я збираюся показати вам кілька справді дуже простих прийомів для створення патернів в Illustrator.

Pattern Tricks in Illustrator from James George on Vimeo.

Знання подібних до цих прийомів допоможе вам швидко розробляти форми та патерни. Це важливо, оскільки ви справді можете засліпити людей своїми точними до пікселя геометричними формами. Такого ступеню контролю, який ви маєте над патернами в Illustrator, немає більше ніде. Я люблю Photoshop, але в ньому буде значно важче і довше створити такі самі патерни.

Quick-Pattern-Tricks-in-Illustrator-spiral-pattern

Ви можете створити красиві патерни в Illustrator, використовуючи кілька швидких прийомів і внісши правильні правки. Поєднання різних базових форм і використання числа, кратного 360, дозволить вам щоразу отримувати ідеальний круговий патерн. Тільки подумайте, що ви здатні створити, комбінуючи різні налаштування прозорості та інші ефекти! Що ви створите, маючи ці знання?

 

Автор jgeorge (Джеймс Джорж)

Взято звідси 

Bookmark the permalink.

Comments are closed